Парк Героїв

Пошук

Наше опитування

На твою думку ситуація з Парком Героїв це:
Всього відповідей: 144
Головна » 2017 » Листопад » 9 » Хто стоїть за будівництвом на ДСО! (Відео)
10:02 PM
Хто стоїть за будівництвом на ДСО! (Відео)

Шановна Громада, наш Громадський рух захисту зелених зон Київщини провів розслідування хто стоїть за будівництвом на території Державної служби охорони (ДСО), що знаходиться на розі вул. Тургенівської і 8 березня. 

Результат вас всіх вразить! Нам вдалося по крупинках зібрати докази того, що за цим будівництвом стоять саме люди діючого мера-забудовника Володимира Карплюка, але про це згодом. Стаття буде трошки довгою, дочитайте до кінця. 

Зараз ділянка ДСО є найскандальнішою і найрезонанснішою в Ірпені, з цього приводу сьогодні була зустріч з Володмиром Карплюком з одного боку, Ініціативною групою з іншою і представником забудовника! Знов я побачив, як влада всіх вважає дурнями і знов вішали локшину! Я не витримав і пішов з того «зібрання»!

Для початку хотілось би нагадати трішки історії боротьби за цю маленьку зелену зону, яку потвори-забудовники вирішили знищити разом з керівництвом обласної ДСО. Вказану земельну ділянку ДСО надали, УВАГА «для обслуговування адміністративних будівель»! Не для ЗАБУДОВИ! Активна боротьба за цю зелену зону почалася на початку літа коли її обнесли капітальним бетонним парканом.

Тоді місцеві мешканці провели збори на які прийшло десь 100 чоловік з навколишніх будинків.

На зборах було прийнято рішення не допустити знищення цієї маленької зеленої зони і зберегти її, як зону рекреації. З місцевих мешканців була утворена Ініціативна група, яка увійшла до нашої Київської обласної Громадської організації «Громадський рух захисту зелених зон міста». Вже тоді я сказав людям, щоб для перемоги вони налаштовувалися на тривалу боротьбу.

Ні для кого не є таємницею, що з приходом до влади бізнес-мера у деяких забудовників про, яких до цього ніхто навіть не чув, справи пішли м’яко кажучи просто супер! Серед них такі, як діючий депутат ІМР Ігор Оверко, який збудував цілий мікрорайон в районі вул. Новооскольської і за 2016 рік задекларував рекордні 586 квартир.  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_0af0ccf9-7fa3-49a7-865a-ff19263ee777

Антон Мірончук, якому дісталася земелька на Есеніна, Мінеральній, Тургенівській тощо. Їм через схеми з КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» передавалися БЕЗКОШТОВНО ( під безкоштовно мається на увазі передача земельної ділянки без проведення прилюдних торгів, бо згідно ст.134 ЗК України навіть ПРАВО оренди продається з прилюдних торгів. Таким чином бюджет міста втрачає мільони гривень, яки могли б піти на садочки, школи тощо) земельні ділянки на яких зводилися десятки курників на тисячі квартир. За ці 3 роки мерства з’явилися цілі нові мікрорайони і було збудовано за даними органів статистики майже 1 000 000 кв.м. житла! І це все повісили на нашу стару інфраструктуру ще радянських часів! Хто ще не знає повідомляю, що за 110 років з 1901 до 2010 в Ірпені збудували 760 000 кв.м. житла, це все житло разом взяте починаючи з приватних будинків і закінчуючи багатоповерховими! А вони ще більшу квадратуру повісили на гнилу комунікацію! Ви розумієте, що нас всіх чекає з вже набудованим житлом? А їм все мало! Ніяк не нажеруться!

Паркан поставили і кілька місяців була тиша. Тільки зараз ми зрозуміли чого вичікували забудовники. Активна фаза протистояння почалася 20 жовтня 2017 року, коли на земельній ділянці почали різати дерева. Одразу активна Громада почала бити, як то кажуть у всі дзвони. Місцеві мешканці викликали свого депутата Олександра Маркушина, який почав всіх запевняти, що там не буде будівництва, а ДСО просто зрізають аварійні дерева і впорядковують територію для спортивного майданчика. Це саме нам лапшав і керівник Ірпінського ДСО Казак В.В. Відео цієї розмови тільки на моїй сторінці в ФБ подивилися майже 6000 чоловік.

Це свідчить про те, що Громаду турбує питання цієї зеленої зони! В той же день на одному інформаційних смітників з’явилося відео на якому діючий бізнес-мер розповідав казки, про те, що вони ЖОДНОГО відношення до цієї забудови не мають! Жодних документів не видавали! Тоді на яких ЗАКОННИХ підставах встановили бетонний паркан і почали різати живі дерева?!!! І тут починається саме цікаве!

Ми довго шукали кінці, які б дали нам можливість розплутати цей клубок. Ми бачили, як з сусіднього будівництва на вул.Мінеральній 7-ж, яке будує «Орлан», виїзджає і працює техніка на земельній ділянці ДСО, але не могли офіційно підв’язати «Орлан-інвест» до забудови ДСО!

І врешті решт нам вдалося дізнатися хто здійснює будівельні роботи на ДСО. Забудовником виявилася до цього часу нікому не відома в Ірпені ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «АЛЬФА-БУД». Саме це «Товариство» підписало Договір з Управлінням поліції охорони у Київській області. 

Чому саме з обласним ДСО, а не з Ірпінським ДСО? Тому, що як ми вияснили в Ірпені то філіал без створення юридичної особи, тобто і права підпису у начальника Ірпінського ДСО немає!

Начебто цю будівельну компанію нічого не пов'язує з ТОВ «Орлан-інвест» Антона Мірончука, але це тільки, якщо не копнути глибше. А глибше копнути в наш інформаційний час можна без проблем. Тим більше вже майже всі бази знаходяться у відкритому доступі. Тож далі було, як то кажуть «дєло техніки».

Ми зайшли у відкриту базу Мінюсту, щодо юридичних і фізичних осіб і тут все стало на свої місця! https://usr.minjust.gov.ua Невже ці «умніки» думають, що всі навколо ідіоти? Який цинізм цих потвор, тупо брехати в очі! Хоча що є такі, які їм ще вірять?

Тож зайшовши в базу Мінюсту ми побачили, що ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «АЛЬФА-БУД» була заснована у 27.11.2013р. в м. Миколаєві із статутним фондом аж 10 000 грн.!!!!!

Там же згідно бази Мінюста знаходиться і юридична адреса цієї ТОВки!! Це смішно, заключити Договір з конторою статутний капітал, якої складає таку ФАНТАСТИЧНУ суму 10 000 грн! За які кошти вона буде будувати будинок? Там декілька прольотів паркану, які вони поставили коштують дорожче ніж вся ця «фірма-метелик»! І куди дивилось керівництво ДСО підписуючи Договір з цими «рогами і копитами»?!

Я думаю ми ще спитаємо про це у керівництва ДСО. Йдемо далі, ну начеб-то ніякого відношення ні до Ірпеня і до Орлана не має. Але це тільки поки не подивитися хто там бенефіціари, тобто власники. А ось тут і починається найцікавіше! І ось тут НАРЕШТІ все стало на свої місця і зв'язок цієї «фірми-метелека» і забудовника Антона Мірончука з «Орлан-інвесту» підтвердився. Невже вони думали, що так заплутали сліди, що ніхто нічого не розплутає! Наївні. Отож «власниками» даного Товариства згідно бази Мінюста є громадянки України Алєксєєнко Ірина Валеріївна, яка мешкає УВАГА в Ірпені, що внесла в статутний капітал 5000 грн і Гаркуша Олена Вікторівна, яка внесла таку ж суму! Правда солідна фірма з капіталом аж цілих 10 000 грн.!!! І саме Алєксєєнко Ірина Валеріївна є керівником вказаного Товариства з 13.07.2017р.

Чому назвав цю фірму метеликом спитаєте ви? Так все дуже просто! Згідно з базою ЮО на сайті https://odnodata.com/egrpou/38996130 за вказаною адресою знаходиться УВАГА 79 зареєстрованих юридичних осіб! Реєструвалася б солідна фірма за такою адресою? Зверніть увагу також на те, що в Договорі, в базі Мінюста і в базі Odnodata адреси за якими зареєстрована дана контора РІЗНІ! Підтвержує це, що фірма-метелик? На мою думку так!

Повернемося до керівника цієї «серйозної» фірми Алєксєєнко Ірини Валеріївни. Для широкого загалу і для Ірпінських активістів прізвище малознайоме і що тут такого скажете ви, ну живе дівчина в Ірпені, ну і що. Так ось і ми так думали поки нам на допомогу не прийшов Google! А Google, як то кажуть знає усе! Перше на що звернув увагу Google це звісно соціальна мережа Фейсбук. Як ви думаєте довго прийшлося шукати потрібну Ірину Алєксєєву на ФБ?))))

Але ж нам хотілося дізнатися про неї більше. А, як ви знаєте, будь-яка соціальна мережа це безмежна купа інформації. Саме на сторінці Ірини в ФБ ми остаточно пересвідчилися, яким боком вона відноситься до «Орлан-інвесту» і до Антона Мірончука. На її сторінці вона не приховує, що на даний час працює в цій організації.

Також там видно з якого часу вона там працює з 2015р.

На цій же сторінці вона рекламує свого шефа Антона Мірончука.

Правда класний зліт по службовим сходинкам. Лише за 2 роки вона стала зі звичайного ріелтора «Орлан–інвесту», керівником і співвласником фірми, яке хоче знищити і забудувати державну землю на ДСО. А лише якихось там 5 років назад Ірина була звичайною студенткою Національної податкової академії.

Щось багато «відомих» людей для Ірпеня «вивчив» цей відомий на всю Україну ВУЗ, не знаходите?!

Ірпінь – місто можливостей! Тут за якихось там 3 роки нікому невідомі люди стають мульті-мільонерами. Чим вам не місто-мрій і місто-можливостей!

Правда є одне АЛЕ. Такі фантастичні злети можуть зробити тільки люди наближені до мера Карплюка! Для інших це все залишається фантастикою!

Ну, що друзі оцінили цинізм і брехню цих потвор? Вони нахабно СЦУТЬ в очі і кричать, що то Божа роса! Ну, що ще залишились люди в Ірпені, які вірять, що вони прийшли, щось робити для міста! Для тих людей, хто живе в Ірпені для нас з вами?! Чи може ви знімете нарешті «рожеві окуляри» і ті тонни локшини, що вам 3 роки вішали на вуха?! Чи будите і далі розказувати «як місто розвивається»! Вони прийшли тільки набивають свої бездонні гумові кишені! Вижмуть все, що тільки можна з цього міста і звалять в реальну Європу в свої вже куплені палаци! А ми з вами будемо жити в лайні, в асфальто-бетонному ГЕТТО! І потім це вже ніхто не виправить! Тож робіть висновки поки ще не пізно! Поки ще все можливо зупинити і не допустити! Післязавтра буде вже пізно!

Не знаєте, що треба роботи? Все дуже просто. Треба створити Громаду в місті, яка буде контролювати владу! Без контролю будь-яка влада скуриться у владі дуже величезні спокуси! Це і є Громадянське суспільство! Ми не можемо змінити стан речей в країні, але в нашому місті ми можемо навести лад дуже легко! І таким чином покажемо приклад Громадам по всій Україні, що ми і робимо останні 6 років!

Слідкуте за розвитком подій, далі буде ще цікавіше!

 

P.S. Для захисту цієї зеленої зони від повного знищення і забудови, нам всім допомагало дуже багато людей. Це і місцеві мешканці з Ініціативної групи і небайдужі активісти зі всього Приірпіння. Окремо хотів би подякувати прокурору Ірпеня Манелюку Юрію Андрійовичу, якого нещодавно зняли з посади прокурора Ірпеня і перевели в іншу прокуратуру Київської області. З чим це пов’язано не буду гадати, а скажу свою думку і не тільки свою. Всі хто з активістів встиг поспілкуватися з ним, було доброї про нього думки саме за його справи, а не розмови! На мою особисту думку вся Громада Приірпіння тільки втратила від його переведення. Юрій Андрійович нам допомагав не тільки по цій зеленій зоні, по який за його безпосереднього контролю було порушено кримінальну справу за незаконну порубку лісу. Він нам ще дуже допоміг по Гостомельському шосе 8-а, коли в останній момент допоміг накласти арешт на ту земельну ділянку. Як ви всі знаєте, нам вдалося припинити там знищення дерев і за ці кілька місяців ми встигли її облаштувати, посадити там нові дерева і назвати на честь загиблих на Майдані - Сквером Героїв Небесної Сотні!

Я декілька разів був в прокуратурі і жодного разу не бачив там прокурорів, які раніше бігали з кабінета в кабінет перекладати папірці. На моє питання, а де працівники? Юрій Андрійович відповідав, що по судах! Хто не знає, наразі прокуратура здійснює представництва у судах по більше ніж 500 цивільних і 300 кримінальних справ. Для мене ось наочний приклад дійсно РОБОТИ! Сподіваюсь цю статтю прочитає прокурор Київської області Чібісов Дмитро Олегович і може виправить цю помилку. В будь-якому разі я бачу, що Манелюк наладив роботу прокуратури і задав там нормальний темп. Сподіваюсь його підхватить теперішній прокурор Ірпеня Пономаренко Володимир Володимирович і доведе до кінця ті започаткування, що зробив Юрій Андрійович!

 

Боремося далі! Ірпінь буде історіко-культурним парковим містом (с). 

 

Фото: Сергій Глиняний та з мережі Фейсбук

З повагою,

Голова Київської обласної Громадської організації

"Громадськи рух захисту зелених зон Київщини",

депутат ІМР                                                                       Лаврентій    Кухалейшвілі 

Переглядів: 2995 | Додав: Лаврентий | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Друзі сайту